סגירת מרפסת: יתרונות בולטים וריהוט מתאים

סגירת המרפסת והפיכתה לחלל מרוהט נוסף בבית מאפשרת לבעלי דירות רבות להפוך את המרפסת לאזור מושקע שאותו ניתן לרהט ולעצב מבלי לחשוש מאבק, חום, קור, גשמים ונזקי הרוח והגשם. באמצעות סגירת מרפסת זכוכית תוכלו להפוך את המרפסת שלכם לחדר נוסף בבית ולנצל את השהיה בה בכל עונות השנה ובכל מזג אוויר.

6 יתרונות בולטים של סגירת מרפסת

כמו שאמרנו סגירת מרפסת זכוכית תאפשר לכם להפוך את המרפסת לחלל סגור ומוגן אותו ניתן למזג, לרהט ולשהות בו בכל עונות השנה, להלן מספר סיבות שבגללן בעלי דירות רבים בוחרים לסגור את המרפסת שלהם כיום:

  •         הגנה מפני רוחות – סגירת מרפסת תמנע כניסה של רוחות עזות
  •         הגנה מפני גשמים – סגירת מרפסת ע"י זכוכיות תמנע כניסה של גשמים למרפסת
  •         הגנה מפני חרקים – כאשר המרפסת סגורה אין כניסה של חרקים, יתושים וזבובים מבחוץ וניתן ליהנות מהמרפסת כמו מכל חדר בבית.
  •         הגנה מפני אבק ולכלוך – מרפסת סגורה תגן החלל מפני סופות אבק ולכלוך מזדמן
  •         מיזוג בקיץ וחימום בחורף – ע"י שימוש במערכת מיזוג במרפסת סגורה תוכלו לשבת במרפסת בכל מזג אוויר ולהרגיש בסלון.
  •         הגנה על הצמחייה – סגירת מרפסת זכוכית תגן על הצמחייה שלכם מפני קור, רוחות עזות ונזקי השמש.

סגירת מרפסת  תאפשר לכם לנצל את המרפסת יותר ולבלות בה בכל יום בשנה. בנוסף תוכלו לרהט את המרפסת בעזרת ריהוט גן יוקרתי מבלי לדאוג שהריהוט יצבור אבק או יירטב.

מרפסת סגורה מביאה איתה אפשרויות אין סופיות
מרפסת סגורה מביאה איתה אפשרויות אין סופיות
אסטתיות וניקיון- סגירת הזכוכית

איזה ריהוט מתאים למרפסת סגורה?

בקניית פינת ישיבה למרפסת, שולחן וכסאות למרפסת, פינות זולה או כל ריהוט למרפסת יש לקחת בחשבון את השימושים השונים ואת אפיון החלל שאותו תרצו ליצור.

חשוב לוודא שהרהיטים למרפסת שלכם יהיו אסתטיים ומותאמים לתחושה שתרצו לייצר במרפסת שלכם כאשר מדובר במרפסת סגורה תוכלו להתאים פינות רביצה, פינות אוכל לאירוח, פינות קפה מעודנות ופשוטות, נדנדות או ערסל.

 

ניתן לומר שאין כמעט הגבלות כאשר אתם מרהטים מרפסת סגורה. תוכלו לבחור ממבחר רהיטי המרפסת שלנו שיהפכו את המרפסת שלכם למעוצבת ונעימה כזאת שלא תרצו לעזוב בקלות.

בחירת כסאות לגינה
נצלו את הנוף המשתקף ובחרו ריהוט מינימליסטי

ערסלים, פופים ומיני שולחנות

אם ברצונכם להפוך את המרפסת הסגורה שלכם לחלל רביצה, זולה מפנקת תוכלו לפזר בה מספר פופים מפנקים. כך ניתן יהיה להיזרק בפוף, לשקוע בתוכו ולהנות על מנת לייצר חלל רביצה משותף זולה למספר בני משפחה או אורחים נהוג לפזר שניים או שלושה פופים כאשר במרכזם יונח שולחן קטן עליו ניתן יהיה להניח את כוס הקפה או צלחת הפירות המפנקת

 

פינות ישיבה, ספות ועוד

במרפסת סגורה ניתן להניח ספות וציוד המתאים גם לבית וגם למרפסת. אם ברצונכם לבלות במרפסת ולערוך בה אירועים משפחתיים, ארוחות ערב מפנקות או לארח אירועים חברתיים תוכלו בקלות למקם כל רהיט עדין ככל שיהיה מבלי לחשוש שיפגע מאבק, או מנזקי מזג האוויר.

 

ערסלים ונדנדות למרפסת

ערסלים ונדנדות הם מתקן ישיבה מפנק שיכול לקבל במה משמעותית במרפסת סגורה כך למשל תוכלו למקם את הערסל שלכם או הנדנדה במרפסת בכל עונות השנה ולקבל מתקן שעליו תוכלו לנוח ולרבוץ גם כאשר מזג האוויר גשום בחוץ.

 

שולחן נפתח למרפסת

אחד היתרונות הבולטים של מרפסת סגורה הוא שניתן להפוך את המרפסת לחדר אוכל נוסף בבית אותו ניתן לרהט בעזרת שולחן אוכל נפתח וכסאות מתאימים למרפסת. ארוחת ערב במרפסת יכולה להיות רומנטית או אולי ארוחה משפחתית או אם יש לכם מרפסת גדולה אפילו אירוע מרובה משתתפים בכל אחד מהאירועים האלו יש חשיבות גדולה לשולחן האוכל עליו ישבו האורחים.

שולחן נפתח למרפסת

ברביקיו במרפסת

אם יש לכם דירה ואתם חובבי ברביקיו אתם בטח יודעים שהאפשרות היחידה שלכם לעשות ארוחת ברביקיו היא במרפסת, היתרון של סגירת מרפסת היא שניתן לפתוח את המרפסת כאשר הגריל עובד ולאחר שסיימנו פשוט לסגור את וילון הזכוכית שלכם וליהנות ממרפסת סגורה וממוזגת.

 

אהבתם? שתפו לחברים

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ