ספסל גינה – פינת גן פסטוראלית

מי מאיתנו לא חולם על פינת הרגעות פסטוראלית ומרגיעה בגינתו. כזו שאפשר לברוח בה מקצב החיים הבוער ופשוט לשבת על ספסל גינה מפנק ולשכוח מהכל. בשגרת היום יום הלחוצה לפינת הרגעות כזו יש משמעות גדולה הרבה יותר מאשר סתם פינה מעוצבת.

ריהוט גינה המעוצב בקפידה עם אוירה וצמחיה נכונה יכול להפוך את זמנכם הפנוי לזמן איכותי של שלווה ומשפחה. לא עוד ישיבה מול החדשות אלא ישיבה באויר צח עם ירוק בעיניים ושקט שקט שקט. כמה דקות מנוחה ביום על ספסל גינה שבחצר או במרפסת הבית מחדשים את הנרגיה שלכם ושל הסובבים אתכם. אפילו מרכזי תעסוקה גדולים כמו חברות היי טק, תאגידים ועוד הפנימו את החשיבות של ייצירת חלל הרגעות ירוק ונינוח בו העובדים יכולים להתפנק ולאכול צהריים באויר הפתוח. בפינות הגן הללו תמצאו ספסלי גינה הפזורים לצד שמשיות ופינות קפה קטנות.

ספסל גינה מעץ

מדריך זה יראה לכם בפשטות כיצד ריהוט גן מתאים ואביזרים נלווים יכולים לשנות את מראה הבית או הדירה ולייצר לכם פינה מרגיעה בה תוכלו לשבת על כוס יין ולתפוס קצת שלווה. אחד הפרטים החשובים כאשר מייצרים פינת הרגות כזו הוא ספסל הגן או כורסת הגן עליה תשבו. היא צריכה להיות נינוחה ומפנקת בה תוכלו לשקוע בין כריות ולהרגיש עטופים. לבחירת החומר ממנו עשוי ספסל הגינה גם יש חשיבות. ספסלי גינה מעץ יוצרים תחושת חמימות ומראה כפרי יותר אך יש לקחת בחשבון כי עליכם לטפל ולשמנו פעם בכמה זמן. לעומת זאת ישנם ספסלי גן מדהימים ממתכת מגלוונת, ספסלים אלו מלאי פיתוחים ועיטורים וניתן לייצר מהם ממש פינות קסם.

לספסלי גינה ממתכת מגלוונת יתרון מבחינת התחזוקה. הם אינם מצריכים טיפול מיוחד ויש להם עמידות רבת שנים. לספסל גינה ממתכת סבירות גבוהה יותר שתוסיפו ריפודים ומזרנים. כיום ניתן למצוא גם ספסלי גינה מעוצבים בסגנון מודרני מפלסטיק קשיח עם התאמה לגופי תאורה פנימיים. בחירת החומר ממנו עשוי ספסל הגינה צריך להתחשב גם בעיצוב חלל הבית הפנימי שלכם. בצבעים בחומרים ועוד. עולם העיצוב והנדסת המוצר משתנים בקצב מהיר והם מציעים אין ספור סגנונות ועיצובים. עם חשיבותו הגוברת של הגינה או המרפסת כחלל אינטגראלי וחשוב מהבית כולו, כך גם עולם ריהוט החוץ מתפתח ומושך אליו מעצבים בעלי שם עולמי. האתגר הגדול בייצירת ריהוט חוץ הוא משולש: 1. חומר עמיד אשר יתאים לתנאי חוץ ואקלים קשים כגון לחות, מליחות, רטיבות והפרשות חומציות של צמחים ועצים. 2. יצירת עיצוב נוח המשתווה לסלון בייתי. 3. עיצוב מעניין שישתלב באוירה ובצורה לחלל חוץ.

כורסת עץ טיק בשילוב שרשרף לנוחות מקסימלית

לסיכום: אם אתם מצויים בחיפוש אחר ספסלי גינה אל תתפשרו על נוחות הספסל, זיכרו כי זוהי פינת ההרגעות היומית שלכם. נסו לבחור בחומר עמיד לתנאי חוץ ואבזרו את סביבת ספסל הגינה בריפודים המתאימים לתנאי חוץ. שלבו צמחייה טבעית אשר תיצור אוירה מרגיע וצחיחה.

Comments are closed.