5 טיפים בבחירת ריהוט גן

ריהוט חוץ נכון אשר מביא עימו נוחות מרבית ואינו דורש תחזוקה מאפשר להפוך את חלל החוץ לאזור הפעיל ביותר בבית במרבית חודשיי השנה, לא לשכוח שמדובר בישראל !

כאן חודשיי הקיץ רבים, ובאו נודה באמת גם החורף שלנו, הוא חצי קיץ.

חוץ הבית יכול לשמש כתחליף לאזורים מרכזים בבית. הצבת שולחן חוץ, "גונב את ההצגה" מייד מפינת האוכל והופך לאזור אוכל נעים תחת כיפת השמיים, כך גם, הצבת פינת ישיבה נמוכה מפנקת הופכת ברגע לתחליף הסלון. בילוי המשפחה מקבל תוספות מאוירת החוץ ותמונת הקרע הטבעית שנעצב בחלל החוץ שלנו.

בדקו ולמדו את הטיפים הבאים בבחירת רהיטי הגן, המתאימים ביותר עבורכם. תכנון נכון ומתאים יבטיח כי מרחב המחיה החיצוני של

כם יהיה מזמין ומנוצל למשך השנים הבאות.

# צור רשימה-

תחילה חשוב להבין מה התפקיד המרכזי שלנו מהחלל החיצוני. מה אנו רוצים ליצור. נשאל את עצמנו שאלות לגבי הדרישות הפונקציונאליות מחוץ הבית. האם אני רוצה שזה ישמש כפינת אוכל בערבי הקיץ החמים? האם פינת קריאה שלווה? אולי פינת קפה לבילוי קצר?

ספה זוגית מעץ טיק לגן בשילוב כריות עוטפות בכחול

ערוך רשימה של הרבה דברים שאתה רוצה לעשות בחלל הרלוונטי והשתמש בו כמדריך לבחירה של איזה סוג ריהוט הכרחי.

במידה ואני אוהב לארח בחוץ לעיתים דחופות, שולחן נפתח יהיה ריהוט הכרחי.

# שב  ובדוק-

חשוב שריהוט גן יהיה נוח, בדיוק כמו ריהוט פנים. הרי ציינו שחוץ הבית הופך למקום הבילוי העיקרי. ריהוט גן נוח ישמש באופן קבוע לה בדיל מריהוט מעוצב ויפה אשר נוחיותו לא כל כך טובה. חשוב לתת להנדסת האנוש בריהוט מקום רב בקבלת ההחלטות, פעמים רבות אפילו יותר מעיצוב הריהוט.

# תבחר חיים קלים –

כבר הבנו כי הדבר החשוב ביותר בחוץ הבית הוא, בעיקר ליהנות !!! אז באו נחסוך מעצמנו את שעות הטיפול והתחזוקה בריהוט לטובת שעות של בילוי וכיף. בעת הרכישה חושב לשים לב לחומר הריהוט, שאינו דורש תחזוקה רבה ובנוסף מתאים לתנאי חוץ. מתכת, עץ טיק, ופלסטיק (איכותי), הינם חומרים שלא נרתעים מכל סוגי מזג האוויר. חומרים אלו ייראו נפלא במשך שנים בתנאי חוץ. גם בבחירת ריפוד חוץ יש צורך בהקפדה, חשוב שהבדים יעמדו בתנאי חוץ וכמובן יהיו כב

כיסא חוץ בעל קווים נקיים ופשוטים צבעוני

יסים וקלים לניקוי.

# צבעים-

פעמים רבות אנו תקלים בעת קבלת החלטות ברכישת ריהוט גן, בקושי של התאמת ובחירת הצבע לריהוט הגן, זאת לאחר שהבנו את הצרכים ובחרנו עיצוב נוח ואהוב. התפיסה שריהוט גן מוגבל לצבעים טבעיים בלבד של עץ,לבן,בז' שמורה לעיצוב שמרני ומיושן. היום בעידן בו אנו חיים, צבע זה לא מילה גסה!!! קיימים שפע של צבעים בעיצובים ודגמים שונים בתחום ריהוט הגן. לשמרנים שבנינו ניתן ליצור נקודות צבע על ידי ריפוד וכריות כך שהשינוי יהיה בהדרגה. צבע ריהוט הגן הינו חלק משמעותי בעיצוב החלל כולו ויוצר אווירה, יש לתת משקל רב להחלטת הצבע המתאים תלוי בתמונת הרקע הכללית,עיצוב הריהוט וכמובן האופי והעדפות האישיות. צבע אף מאפשר חיבור בין עיצוב הפנים לחוץ הבית,כך שנוצרת יחידה שלמה.

# איכות-

בתחום החוץ לאיכות יש משמעות חשובה ביותר, זאת מכיוון שריהוט הגן עומד תחת איום מתמיד של תנאי מזג אוויר. כאן יש חשיבות רבה למשפט המוכר "you get what you pay for" ("אתה מקבל את מה ששלמת עליו"). ריהוט גן יכול להיראות מדהים כאשר הוא מוצר מדף בחנות הריהוט, אך חשוב לבדוק כי טיב האיכות מוקפד, במטרה שהוא ימשיך להיראות טוב גם אחרי שנים בתנאי החוץ. לפני הרכישה אל תתביישו לשאול על איכות המוצר, אחריות, תהליך שהחומר עובר במטרה להתאים לחוץ, מדינת הייצור  וכל שאלה שתענה לכם על רמת האיכות. כמובן שאין כמו המלצה וחוות דעת מלקוח קודם.

סגור לתגובות.